Ogród i park
46
page-template-default,page,page-id-46,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Ogród i park

W ogrodzie i zabytkowym parku w Czernej jest to czego nie ma w mieście, a za czym tęskni każdy po przekroczeniu pewnego wieku: spokój i intymność osobistego obcowania z pięknem świata, który niesie głęboki relaks i prawdziwy wypoczynek. Jakże inaczej czyta się książkę w głębokim cieniu parkowej lipy w skwarne letnie południe. Jakże inaczej smakuje herbata, gdy pije się ją w tej porze wieczornej gdy wszystko staje się niebieskie, wygodnie siedząc na zamkowym tarasie, który z wolna wypełniania woń maciejki i róż. W jaką stronę potoczyć się może niespieszna rozmowa, gdy ciepłą nocą patrzymy na naprawdę ciemne niebo z mnóstwem gwiazd, które jak w lustrze odbija czarna toń odrzanych rozlewisk.

To miejsce może być tylko dla Ciebie drogi Gościu… możesz w nim leniuchować, marzyć o niebieskich migdałach, ćwiczyć Jogę , Tai Chi, uprawiać jogging i Nordic Walking, spacerować, jeździć na rowerze i polować z aparatem fotograficznym w ręku, grillować czy biesiadować przy ognisku.

[rev_slider_vc alias=”ogrod”]